۱۳۹۷ دوشنبه ۱ بهمن
تشکیل شورای تخصصی دانشجویی با حضور ریاست دانشگاه
ارسال شده در تاریخ 1397/02/31
ساعت 16:53
جلسه شورای تخصصی دانشجویی روز یکشنبه مورخ 97/2/30 با حضور رئیس دانشگاه، و ترکیب اعضای جدید شامل معاون دانشجویی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مدیر دانشجویی، مدیر کل فرهنگی، سرپرست مرکز مشاوره، بهداشت و سلامت، مدیر کل ستاد شاهد و ایثارگر، نماینده شورای تخصصی آموزشی، نماینده شورای تخصصی تحصیلات تکمیلی، نماینده شورای تخصصی فرهنگی، نماینده شورای پژوهش و فناوری، دو دانشجو به پیشنهاد معاون دانشجویی و تشکل های رسمی دانشجویی، رییس اداره امور خوابگاه های دانشجویی، مدیر تربیت بدنی، مسئول اداره تغذیه و کارشناس مسئول پیگیری معاونت دانشجویی در اتاق شورای ریاست تشکیل گردید.
اعضای  شورا ضمن مروری بر تاریخچه جلسات شورای دانشجویی در خصوص ماده 12 آئین نامه جامع مدیریت دانشگاه ها و وظایف و اختیارات شورا، به بحث و تبادل نظر پرداختند. در این جلسه خانم دکتر ملانظری، رئیس دانشگاه الزهرا به همفکری و هم افزایی اعضاء به منظور برنامه ریزی و هماهنگی در خصوص مسائل مربوط به دانشجویان و همچنین تعامل و ارتباط تنگاتنگ واحدهای دانشگاه با حوزه معاونت دانشجویی از طریق این شورا به ویژه در مورد مسائل آموزشی تاکید نمود.
در ادامه جلسه مدیران حوزه معاونت دانشجویی به معرفی و تشریح حوزه عملکرد خود پرداختند و در پایان، موضوعات پیشنهادی به منظور قرار گرفتن در دستور جلسه شورای آتی ارائه شد.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:70
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان ده ونك،دانشگاه الزهرا،ساختمان شهيده قزويني، طبقه چهارم، معاونت دانشجويي
 student[at]alzahra.ac.ir
كدپستي : 1993893973 تلفن : 982188030651+ فاكس : 982188064380+
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.