۱۳۹۷ دوشنبه ۲۹ مرداد
موفقیت های کسب شده تیم های ورزشی دانشگاه الزهرا در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی
ارسال شده در تاریخ 1397/05/09
ساعت 17:54
تیم تیراندازی (مجموع تفنگ و تپانچه) دانشگاه الزهرا در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی، با کسب مقام اول تپانچه، یک مدال نقره، یک مدال برنز و یک مقام ششمی موفق به کسب مقام اول شد. این پیروزی را به مربی (خانم الله کرمی)، سرپرست (خانم روزبهانی)، ورزشکاران و همه مسئولین زحمت کش دانشگاه الزهرا تبریک می گوییم. 
 
 تیم کاراته دانشگاه الزهرا با کسب یک مقام اول کمیته انفرادی، یک مقام دوم کاتای انفرادی و یک مقام دوم کاتای تیمی در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی توانست مقام دوم را در بین دانشگاه های کشور کسب کند. این موفقیت را به همه ورزشکاران، مربی و سرپرست تیم تبریک می گوییم. 
 
 
شقایق واحدی  دانشجوی دانشگاه الزهرا مقام اول و طلای کمیته انفرادی در رشته کاراته را از آن خود کرد. مدیریت تربیت بدنی این موفقیت را به مربی، سرپرست، ورزشکاران و مسئولین دانشگاه تبریک می گوید. 
 
 تیم بسکتبال دانشگاه الزهرا در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی مقام دوم را کسب کرد. مدیریت تربیت بدنی این موفقیت را به مربی، سرپرست، ورزشکاران و کلیه مسئولین ورزش دوست دانشگاه الزهرا تبریک می گوید.
 
کاتای تیمی کاراته دانشگاه الزهرا در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی مقام دوم را کسب کرد. مدیریت تربیت بدنی این پیروزی را به مربی، سرپرست، ورزشکاران و کلیه مسئولین زحمت کش دانشگاه الزهرا تبریک می گوید. 
 
درسا عرب شاهی و هانیه رستمیان  دانشجویان  دانشگاه الزهرا به ترتیب مدال نقره و برنز چهاردهمین المپیاد ورزشی در رشته تپانچه  را از آن خود کردند. مدیریت تربیت بدنی این موفقیت را به مربی، سرپرست، ورزشکاران و مسئولین دانشگاه تبریک می گوید. 
 
 کسب مدال نقره در رشته دو و میدانی در بخش پرتاب نیزه توسط صدیقه صالحی شیر دختر الزهرایی را به همه تبریک عرض می کنیم. تبریک به مربی ارزشمند تیم قهرمان آسیا سرکار خانم مریم صدارتی و مربی گرامی تیم سرکار خانم معصومه اسکویی، کاروان الزهرایی ها و خانواده بزرگ دانشگاه الزهرا.
  راهیابی شقایق واحدی، شیر دختر الزهرایی به فینال مسابقات کاراته (61-) را تبریک عرض می کنیم.
 
تیم کاراته دانشگاه الزهرا در بخش تیمی و انفرادی فینالیست شد
 
شیر دختران الزهرایی با نتیجه بی نظیر 36-53 تیم قدرتمند دانشگاه تهران را مغلوب کردند و به فینال مسابقات راه یافتند. راهیابی تیم بسکتبال دانشگاه الزهرا به فینال مسابقات المپیاد را به همه بازیکنان عزیز، مربی ارزشمند خانم آیرین آرتونیان، سرپرست پرتلاش تیم خانم مونا بهبهانی، خانم روزبهانی عزیز و همه کادر همدل کاروان الزهرایی ها و به مسئولین محترم دانشگاه تبریک عرض می کنیم. 
 
 آتوسا زهرابی عضو تیم تکواندوی دانشگاه الزهرا در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی موفق به کسب مقام دوم قهرمانی در وزن یک تکواندو شد. این قهرمان پس از بازی با رقبای خود از دانشگاه های رازی کرمانشاه، فردوسی مشهد و پیام نور البرز توانست مدال نقره این مسابقات را از آن خود کند.
  
تیم بسکتبال دانشگاه الزهرا در اولین بازی در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی با تیم دانشگاه بوعلی سینای همدان بازی کرد و پس یک رقابت سخت با امتیاز 63 به 54 پیروز میدان شد.
  
تیم هندبال دانشگاه الزهرا در اولین بازی خود در مقابل تیم دانشگاه جهرم در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی پس از یک رقابت سخت با امتیاز 27 بر 5 به پیروزی دست یافت.
  
 فاطمه آموری در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاه های سراسر کشور در وزن منفی 57 کیلو تکواندو موفق به کسب مقام اول شد و توانست مدال طلا را از آن خود کند.
 
تیم شطرنج دانشگاه الزهرا در اولین بازی خود در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی در مقابل دانشگاه شیراز با امتیاز 2 بر 1 و در دومین بازی خود با دانشگاه شهید چمران اهواز با امتیاز 3 بر صفر به پیروزی دست یافت. 
 
تیم بسکتبال دانشگاه الزهرا در دومین رقابت خود پس از بازی سرسختانه در مقابل تیم دانشگاه گیلان  با امتیاز 63 به 63 به موفقیت دست یافت.
 
تیم تنیس روی میز دانشگاه الزهرا در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی در بخش بازی های دوبل مقام سوم را کسب کرد. این پیروزی را به مربی، سرپرست و ورزشکاران تیم تبریک می گوییم.
 
تیم شطرنج دانشگاه الزهرا در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی مقام چهارم را در بین دانشگاه های سراسر کشور کسب کرد. این موفقیت ر ا به مربی، سرپرست و ورزشکاران تیم تبریک می گوییم.
 
 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:146
تصاویر مرتبط:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان ده ونك،دانشگاه الزهرا،ساختمان شهيده قزويني، طبقه چهارم، معاونت دانشجويي
 student[at]alzahra.ac.ir
كدپستي : 1993893973 تلفن : 982188030651+ فاكس : 982188064380+
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.