۱۳۹۷ سه شنبه ۲۸ اسفند
شرکت دانشگاه الزهراس در مراسم روز جهانی ورزش دانشگاهی
ارسال شده در تاریخ 1397/07/16
ساعت 16:16
مراسم گرامی‌داشت روز جهانی ورزش دانشگاهی با شعار ستاره های امروز، رهبران فردا با توجه به اهمیت جایگاه ورزش دانشگاهی و اثرات مثبت آن در جامعه توسط فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی و به میزبانی دانشگاه پیام نور در روز دوشنبه 16 مهر 1396 برگزار گردید و خانم معصومه اسکوئی (معاون مدیریت تربیت بدنی) به عنوان نماینده دانشگاه الزهراس در این مراسم شرکت نمودند. 
این مراسم با حضور آقای دکتر مجتبی صدیقی رییس سازمان امور دانشجویان و معاون وزیر علوم، آقای دکتر عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزیر ورزش، آقای مهندس هاشمی طبا رییس اسبق سازمان تربیت بدنی، آقای دکتر محمدرضا زمانی رییس دانشگاه پیام نور، مدیران تربیت‌بدنی بخش های مختلف آموزش عالی، برخی از روسای فدراسیون های ورزشی و دانشجویان فعال در رشته های مختلف ورزشی برگزار شد.
پیش از آغاز این مراسم، مسئولان و ورزشکاران حاضر در این مراسم، ضمن پیاده روی دسته جمعی با حضور بر مزار شهدای گمنام در محل دانشگاه پیام نور، به مقام والای شهدای دفاع مقدس ادای احترام کردند. شایان ذکر است روز جهانی ورزش دانشگاهی هر سال در روز 20 سپتامبر در جهان با توجه به نام‌گذاری سازمان فرهنگی یونسکو برگزار می شود که امسال، بدلیل تقارن آن با عزاداری امام حسین(ع) به امروز (دوشنبه 16 مهر ماه 1397) موکول شد.

ارسال کننده:
تعداد بازدید:32
تصاویر مرتبط:

  • شرکت دانشگاه الزهراس در مراسم روز جهانی ورزش دانشگاهی_0
  • شرکت دانشگاه الزهراس در مراسم روز جهانی ورزش دانشگاهی_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان ده ونك،دانشگاه الزهرا،ساختمان شهيده قزويني، طبقه چهارم، معاونت دانشجويي
 student[at]alzahra.ac.ir
كدپستي : 1993893973 تلفن : 982188030651+ فاكس : 982188064380+
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.