1396/12/26

 اخبار و مقالات کمينه
 

آخرین مطالب | آرشیو | جستجو

تاریخ: 1396/06/25 نظرات: 0 نظر نمایش: 922 مرتبه امتیاز 0   (Article Rating)
اطلاعیه معاونت دانشجویی در خصوص ساماندهی دانشجویان سنواتی و ترددی


باسمه تعالی

 

 ساماندهی اسکان دانشجویان ساکن در استان های البرز و تهران برای اولین بار در دانشگاه الزهرا و تامین اسکان برای دانشجویان سنواتی همچون سال گذشته


 به اطلاع دانشجویان عزیز ساکن در استان های تهران٬ البرز و همچنین دانشجویان شهرستانی که در طی مدت مجاز خود موفق به اتمام تحصیل نشده اند و ( برای دوره کارشناسی ترم ۹ و کارشناسی ارشد ترم ۵ که همچنان نیاز به اسکان دارند) می رساند؛ علیرغم اینکه طبق مقررات (و اعلام قبلی در دفترچه های کنکور) دانشگاه هیچ نوع تعهدی نسبت به اسکان این دسته از دانشجویان ندارد٬ ولی معاونت دانشجویی جهت مساعدت، اقدام به ساماندهی اسکان آنان از طریق یکی از خوابگاه های خودگردان با شرایط و ویژگی های ذیل نموده است:

۱- پرداخت کمک هزینه شهریه خوابگاه به دانشجویان سنوانی (بشرح مذکور) تقریبا نظیر سال گذشته خواهد بود. همچنین شهریه دانشجویان ترددی امسال افزایشی نمی یابد. به ایں ترتیب٬ این مبلغ به میزان همان شهریه ایی که دانشجویان ساکن در استان های البرز و تهران از دو سال گذشته در خوابگاه فرزانگان دانشگاه می پرداختند (۶۰۰۰ تومان به ازای هر شب و به میزان شب هایی که از خوابگاه استفاده می کنند) می باشد که به خوابگاه خودگردان پرداخت می کنند.  به این ترتیب بخش عمده هزینه خوابگاه از سوی دانشگاه پرداخت می شود.

۲- موقعیت مکانی این خوابگاه بگونه ای انتخاب شده که زمان تردد از خوابگاه به دانشگاه (با استفاده از اتوبوس های بی.آر.تی) ۲۰ دقیقه است.

۳- علیرغم این مسئله، معاونت دانشجوی تلاش می کند تا با برقراری یک سرویس رفت و برگشت از خوابگاه به دانشگاه و بالعکس، علاوه بر مساعدت در تسهیل رفت و آمد دانشجویان، امکان استفاده از شام را برای دانشجویان عزیز فراهم آورد.

۴- دو طبقه از ساختمان این خوابگاه (۴ واحد) بصورت کامل در اختیار دانشجویان دانشگاه الزهرا بوده و دانشجویان سایر دانشگاه ها در این دو طبقه جای داده نمی شوند. 
   
حق انتشار اطلاعات برای معاونت دانشجویی دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.  
اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات