1396/12/26

 اخبار و مقالات کمينه
 

آخرین مطالب | آرشیو | جستجو

تاریخ: 1396/12/08 نظرات: 0 نظر نمایش: 72 مرتبه امتیاز 0   (Article Rating)
برگزاری اولین نشست اعضای شورای صنفي دانشجويان با رئيس دانشگاه الزهرا

برگزاری اولین نشست اعضای شورای صنفي دانشجويان با رئيس دانشگاه الزهرا

اولین نشست اعضای شورای صنفی دانشجويان به منظور تبادل نظر در خصوص ايجاد زمينه هاي مشارکت، برنامه ريزي و همکاري دانشجويان در امور صنفي با حضور رئيس دانشگاه، مدير و معاون امور دانشجويي و اعضاي شوراي صنفي دانشجويان در روز يکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ در اتاق شوراي رياست دانشگاه برگزار شد.

ابتدا اعضای شورای صنفی به معرفی خود پرداختند و هدف خود را از شرکت در انتخابات و عضويت در شوراي صنفي اعلام نمودند.

سپس دکتر مهناز ملانظری، رئیس دانشگاه الزهرا، ضمن تشکر از مشارکت دانشجویان جهت عضویت در شوراي صنفي از احساس مسئوليت و هدفمندي دانشجويان در خصوص رفع مشکلات دانشگاه و ايجاد تعاملات بيشتر و بهتر بين دانشجويان و مسئولين قدرداني نمود.

دکتر ملانظری در ادامه یکی از مهمترین اهداف شوراي صنفي را ايجاد مفاهمه مشترک بين دانشجويان و مسئولين بيان و تاکيد نمود براي دستيابي به اهداف شورا برنامه ريزي هاي كوتاه مدت، ميان مدت و بلندمدت مي تواند بسيار موثر و اعتمادآفرين باشد و مي بايست زمينه هاي مناسب براي شناسايي موضوعات مرتبط با امور صنفي دانشجويان، شناسايي نقاط ضعف و قوت، بهره مندي از ايده هاي دانشجويي و .... ايجاد شود.

در ادامه دبیر شورای صنفی به ارائه گزارش مختصری از اقدامات انجام شده توسط شورا و برنامه هاي آتي آن پرداخت.

فعال کردن کانال شورای صنفی دانشجویان، ایجاد کمپين هاي مختلف دانشجويي از قبيل "من از خودم شروع مي کنم"، "جمع آوري درب بطري هاي پلاستيكي"، ايجاد محيط شادتر در خوابگاه ها و افزايش اردوهاي دانشجويي از جمله اقدامات و پيشنهاداتي است كه توسط شوراي صنفي مطرح و اجراي آن مورد تاييد و حمايت رئيس دانشگاه الزهرا قرار گرفت.

در پایان مقرر گردید اعضای شورای صنفي ضمن شناسايي ايده ها و مطالبات منطقي و قانوني دانشجويان نسبت به الويت بندي و ارائه فرآيندهاي اجرايي آنها اقدام نمايند.


 
   
حق انتشار اطلاعات برای معاونت دانشجویی دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.  
اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات