1397/01/01

 اخبار اداره امور خوابگاه ها
 

آخرین مطالب | آرشیو | جستجو

تاریخ: 1395/09/17 نظرات: 0 نظر نمایش: 337 مرتبه امتیاز 0   (Article Rating)
حضور ریاست دانشگاه در جمع دانشجویان تحصیلات تکمیلی و گرامیداشت روز دانشجو

در ادامه نشست های مستمر ریاست دانشگاه با دانشجویان خوابگاهی، به مناسبت "روز دانشجو" سه شنبه شب مورخ  95/9/16 خانم دکتر خزعلی به همراه معاون دانشجویی، خانم دکتر عطر کار روشن، مدیر خدمات دانشجویی، خانم میری بلوچی و رئیس اداره امورخوابگاه ها، خانم میرمعینی، در جمع صمیمانه دانشجویان تحصیلات تکمیلی و غیر ایرانی حضور یافتند.

در ابتدای این نشست، که از ساعت 20:30 در اتاق تلویزیون گلستان 5 آغاز شد، خانم دکتر عطر کار روشن، ضمن گرامیداشت روز دانشجو، این روز را به دانشجویان تبریک گفتند و یاد شهدای این روز را که با ریخته شدن خونشان به استکبار جهانی نه گفتند، گرامی داشتند. در ادامه، خانم دکتر خزعلی ضمن بیان خلاصه ای از درخواست های دانشجویان، به بیان اقدامات صورت گرفته در این خصوص پرداختند. دانشجویان حاضر، سئوالات و انتظارات آموزشی و خدماتی خود را با ایشان و مسئولین حاضر، در میان گذاشتند که به تک تک سئوالات پاسخ گفته شد.

در پایان، دانشجویان از ریاست دانشگاه و هیات همراه به خاطر حضور در جمع دانشجویان خوابگاهی و پاسخگویی به سئوالات و خواسته های ایشان تشکر نمودند. جلسه در ساعت 23:30 با ذکر صلوات بر محمد و آل محمدص خاتمه یافت.

 


 
   
حق انتشار اطلاعات برای معاونت دانشجویی دانشگاه الزهراء (س) محفوظ می باشد.  
اجرا و پشتیبانی: مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات