۱۳۹۹ دوشنبه ۱۰ آذر
برگزاری وبینار گذر از شرایط استرس زا
ارسال شده در تاریخ 1399/08/07
ساعت 16:10

مرکز مشاوره، بهداشت و سلامت دانشگاه الزهرا(س) در راستای پیشگیری از مسایل روانشناختی در دوران شیوع کرونا اقدام به برگزاری وبینار گذر از شرایط استرس زا (سرسختی) در تاریخ 24 مهر 1399 از ساعت 16 الی 18 نمود. در این کارگاه که از جمله مجموعه کارگاه های مشترک بهداشت روان دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، دانشگاه های الزهرا، تهران، صنعتی شریف، شهید بهشتی، امیرکبیر، علوم انتظامی امین و دانشگاه هنر تهران می باشد، خانم دکتر فریبا سهیلی روانشناس مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه الزهرا(س) به اهمیت سلامت روان با تاکید بر بحث خودمراقبتی و خودآگاهی پرداخته و در ادامه مفاهیمی نظیر استرس، موقعیت های استرس زا، تنش، مکانیزم واکنش بدن به موقعیت های استرس زا، سرسختی و نگرش های مورد بحث و بررسی قرار گرفتند. در بخش پایانی کارگاه راهبرد مقابله ای حل مساله و حمایت اجتماعی با ارائه مثال ها و تمرین های عملی معرفی و تمرین شدند. 
در این کارگاه که با استقبال بسیار خوب دانشجویان دانشگاه های منطقه 1 کشور روبرو شد،160 دانشجو شرکت داشته و 90 درصد مشارکت کنندگان مناسب بودن موضوع وبینار، کیفیت تدریس و تسلط مدرس و میزان رضایت کلی از وبینار را عالی و بسیار خوب ارزیابی کرده اند.
مجموعه کارگاه های آموزشی آنلاین رایگان بهداشت روان پاییز 1399 همچنان در حال برگزاری است و دانشجویان برای شرکت در این کارگاه ها می توانند به آدرس زیر مراجعه نموده و در کارگاه های مورد نظر خود ثبت نام نمایند.
لینک ثبت نام : https://net.ut.ac.ir/course/view.php?id=211

 

ارسال کننده:
تعداد بازدید:399
تصاویر مرتبط:

  •  برگزاری وبینار گذر از شرایط استرس زا_0
  •  برگزاری وبینار گذر از شرایط استرس زا_0

برچسب ها
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن:
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
مرکز مشاوره
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان ده ونك،دانشگاه الزهرا،ساختمان شهيده قزويني، طبقه چهارم، معاونت دانشجويي
 student[at]alzahra.ac.ir
كدپستي : 1993893973 تلفن : 982188030651+ فاكس : 982188064380+
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.