۱۴۰۰ سه شنبه ۵ مرداد

برگزاری نشست تخصصی آنلاین در حوزه پیشگیری از خودکشی ویژه روانشناسان مرکز مشاوره و اعضای مرکزی کانون همیاران سلامت روان دانشگاه الزهرا(س)

ارسال شده در تاریخ 1399/06/25
ساعت 14:41
برگزاری نشست تخصصی آنلاین در حوزه پیشگیری از خودکشی  ویژه روانشناسان مرکز مشاوره و اعضای مرکزی کانون همیاران سلامت روان دانشگاه الزهرا(س)

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) با همکاری کانون همیاران سلامت روان دانشگاه به مناسبت هفته جهانی پیشگیری از خودکشی، اقدام به برگزاری نشست تخصصی آنلاین در حوزه پیشگیری از خودکشی نمود. در این نشست ویژه که کلیه روانشناسان و مددکاران اجتماعی مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه الزهرا(س) و اعضای مرکزی کانون همیاران سلامت روان دانشگاه حضور داشتند، آمار و داده های به روز شده در این حوزه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در ادامه جلسه، مستند کوتاهی در خصوص خودکشی پخش شد و روانشناسان مرکز مشاوره به ارائه تجارب خود در این حوزه پرداختند و توصیه های لازم برای ورود همیاران سلامت روان به این حوزه و فرایند اقدام توضیح داده شد.
این نشست تخصصی به صورت آنلاین بوده و در تاریخ 99/6/25 از ساعت 12-10 با حضور روانشناسان مرکز مشاوره دانشجویی و اعضای مرکزی کانون همیاران سلامت روان دانشگاه برگزار شد.

ارسال کننده:
تعداد بازدید:1377
تصاویر مرتبط:

  • برگزاری نشست تخصصی آنلای_0
  • رگزاری نشست تخصصی آنلای_0
  • رگزاری نشست تخصصی آنلای_0
  • رگزاری نشست تخصصی آنلای_0
  • رگزاری نشست تخصصی آنلای_0

برچسب ها
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن:
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان ده ونك،دانشگاه الزهرا،ساختمان شهيده قزويني، طبقه چهارم، معاونت دانشجويي
 student[at]alzahra.ac.ir
كدپستي : 1993893973 تلفن : 982188030651+ فاكس : 982188064380+
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.