۱۴۰۰ يکشنبه ۱۰ مرداد

برگزاری وبینار "دلگرم سازی خود و دیگری"

ارسال شده در تاریخ 1400/04/27
ساعت 16:14
برگزاری وبینار

مرکز مشاوره، بهداشت و سلامت دانشگاه الزهرا (س)، در راستای اجرای طرح دانشگاه دوستدار خانواده با هدف ارتقای بهداشت روان اقدام به برگزاری وبینار "دلگرم سازی خود و دیگری" در تاریخ 24 تیر1400 از ساعت 16 الی 18 نمود. در این کارگاه که از جمله مجموعه کارگاه های مشترک بهداشت روان دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، دانشگاه‌های الزهرا، تهران، صنعتی شریف، شهید بهشتی، امیرکبیر، علوم انتظامی امین و دانشگاه هنر تهران می‌باشد، خانم دکتر اشرف مهمان نوازان روانشناس مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه الزهرا (س) در خصوص تعریف دلگرم سازی، تفاوت دلگرم سازی و تشویق و گام های دلگرم سازی خود و دیگری مطالبی را ارائه نمودند.
در این کارگاه که با استقبال بسیار خوب دانشجویان دانشگاه‌های منطقه 1 کشور روبرو شد، مشارکت کنندگان مناسب بودن موضوع وبینار، کیفیت تدریس و تسلط مدرس و میزان رضایت کلی از وبینار را عالی و بسیار خوب ارزیابی کرده‌اند.
مجموعه کارگاه‌های آموزشی آنلاین رایگان بهداشت روان تابستان1400 همچنان در حال برگزاری است و دانشجویان برای شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانند به آدرس زیر مراجعه نموده و در کارگاه‌های مورد نظر خود ثبت نام نمایند.

ارسال کننده:
تعداد بازدید:108
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  دانشگاه الزهرا
   تهران،خيابان ده ونك،دانشگاه الزهرا،ساختمان شهيده قزويني، طبقه چهارم، معاونت دانشجويي
   student[at]alzahra.ac.ir
  كدپستي : 1993893973 تلفن : 982188030651+ فاكس : 982188064380+
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.